Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
הנתיב לזוגיות בריאה

הכנתי לכם ממסלול מרגש ומשמעותי, מתוך תהליך עמוק ותומך, שיאפשר לכם לרפא את ליבכם וליצור את ההתפתחות הנדרשת ליצירת זוגיות בריאה בחייכם. כל אחד מאיתנו ראוי לחיות בזוגיות מאושרת וזה תלוי אך ורק בנו.

מתוך מסע חיי של 20 שנה, עברתי תהליכי הכשרה עוצמתיים ביותר, בכדי ליצור את "הזוגיות מהנשמה" בחיי.

עברתי דרך משמעותית להכשיר עצמי לזוגיות בריאה, קודם ביני לביני, ולאחריה מול בן זוג משמעותי. התמקדתי גם בתהליכים אישיים לברוא את השלם שבתוכי וגם תהליכים לשימור הקשר בזוגיות. והיום לאחר שנים של גדילה בנושא, אני בחיבור עם בן זוג מהנשמה, וגם שם כל הזמן גודלת ומתפתחת.

מסע חיינו מזמן עבורנו שלבים שונים של גדילה. הדרך שבה נבחר לנוע דרך אותו המסע תיצור את מציאות חיינו המיטבית.

אספתי לכם כאן את כל אותם התהליכים והנושאים המשמעותיים ביותר, לאפשר לכם גדילה מתוך מערכות היחסים בחייכם. זה תואם גם למי שכבר נמצא בזוגיות ורוצה לשפר אותה, וגם למי שמחפש אותה עדיין, ובעיקר מתמקד בדרך האישית שעליכם לעבור לבריאת אותה זוגיות מופלאה בחייכם.

מוזמנים להצטרף אלי למסע חייכם, ולגלות את הדרך שלכם לנוע, לשלב הבא המבקש להיפתח עבורכם.

ומה עוד טוב מבקש לבוא לחיי…

הרשמה לנתיב

מלאו את הפרטים ותרשמו לבדיקת התאמה לנתיב הזוגיות!

תודה על הרשמתך
המכינה לזוגיות בריאה
מיני קורס ב-88 ₪
10 ימים של תהליכים, מיידעים והבנות
הנתיב כולל את השלבים הבאים

שלבים מרגשים שיעזרו לכם להתפתח לרמה הבאה שלכם 

שלב א

המכינה "הכשרה לזוגיות בריאה"
תהליך משותף של התפתחות בנושא הזוגיות

תהליך בווטסאפ של 10 יומים
עלות סמלית של 80 ₪

10 ימים של תהליכים, מיידעים והבנות, שיאפשרו לנו ליצור תהליך ראשוני בנושא כה חשוב זה.
התהליך יתקיים בקבוצת פייסבוק ובוואצאפ.
* תואם גם כאלו שבזוגיות, וגם את אלו שמחפשים אותה

שלב ב

סמינר נתיב התודעה
מפגש של כארבע שעות

מפגש פיזי או בזום
עלות ₪120 

בסמינר נעבור יחד ממש לידה מחודשת וקפיצה קוונטית למהות האלוהית שבנו.
נחווה תהליך ריפוי עמוק ברמת הנשמה, לריפוי טראומת הנטישה הבראשיתית,
נקבל מיידעים והבנות מתקדמות,
ונחווה ריסט עוצמתי ביותר לחזרה לתוכנית המקור הנשמתית, תוך כדי תהליך "ריפוי עוברי" מרגש.

שלב ג

סדנת צופן התודעה
סדנה פיזית של יומיים - חמישי ושישי​
מפגש פיזי של יומיים רצופים. מחיר מלא 2,500. הרשמה מוקדמת: 6 תשלומים של 298 (סה"כ 1,790) הרשמה מוקדמת במזומן: 1,690

סדנה משנת חיים לגירסה המועצמת שלך. גילוי הצופן להגשמה ומימוש בחיים. מפוטנציאל בלתי ממומש להגשמה מלאה. 
הסדנה כוללת יומיים מרוכזים, שנרקמו להם במשך שנים רבות של עבודה עם מאות מטופלים, שיצרו שינוי משמעותי בחייהם בעזרת שיטת "אלכימיה תודעתית".
הסדנה שוזרת בצורה מופלאה מידע, הבנות וכלים, יחד עם תהליכי עומק חווייתיים משמעותיים שמסייעים לנו להטמיע את ההבנות ולקבע אותם בחיינו.

שלב ד

קורס "החיבור לשליחות" מודול 1
קורס שמלמד ליצור אלכימיה תודעתית בתוככם

6 מפגשים של ארבע וחצי שעות
מחיר מלא 3100 ₪
הרשמה מוקדמת: 8 תשלומים של 286₪ (סה"כ 2,290₪)
הרשמה מוקדמת במזומן: 2,100₪

קורס "החיבור לשליחות" מיועד לשליחים הרוצים להעצים את השליחות שלהם, להצליח להתחבר למלוא הפוטנציאל והייחודיות הקיימים בתוכם ולצאת לעולם ממקום בטוח יותר בעצמם.
בקורס תרכשו כלים וטכניקות ייחודיות מתוך שיטת "אלכימיה תודעתית". נתנסה בכלים בצורה חווייתית, נעבור תהליכי התפתחות מעצימים, נחווה חניכות עוצמתיות ונשלב תיאורי מקרה ייחודיים מהקליניקה.

קורסים משלימים לזוגיות בריאה

סדנה אינטרנטית

מיני סדנה "זוגיות מהנשמה"
מסע של חשיפה למיידעים ותהליכים עוצמתיים

הקלטה בת כשלוש שעות של המפגש החי מול קהל
מכילה 7 סרטוני ווידאו כולל תהליך חניכה
מחיר רגיל: 240
הרשמה מוקדמת במזומן: 120

קצת על מה שצפוי לך במיני סדנה:

  • נקבל הבנות וכלים מתוך החוויות האישיות שאני עברתי בחיי, כך שתביני כיצד ניתן לפעול ממקום של התפתחות בתוך מערכת היחסים.
  • נבין איך זה מרגיש לחיות במערכת יחסים בריאה ומעצימה, כדי להפוך את התחושה לנוכחות קיימת וברת השגה, מתוך השינויים שאנו יכולים ליצור בהתנהלות שלנו וברמת התקשורת.
  • לסיום, נעבור חניכה עוצמתית לזיהוי ושחרור החסמים מזוגיות בריאה בחיים, בשילוב תדרי קול מועצמים, כך שנהפוך את הכלים והתובנות למציאות נוכחת בחיינו.
  • ומחכות לך הפתעות נוספות….

תהליך בווטסאפ

21 יום לבריאה עצמית
מסע של חשיפה למיידעים ותהליכים עוצמתיים

תהליך בווטסאפ של 21 יום
עלות ₪97 

 

כל עוד לא שחררנו פארדיגמות ישנות, קבעונות ותפיסות מגבילות, לא נוכל באמת להתחבר לאותה חירות פנימית.
הכנתי לכם תהליך מרתק של פרימת אותם קבעונות ותפיסות מגבילות, ויחד במשך 21 יום נתמסר לשחרר אותם מתודעתנו.

קורס אינטרנטי

קורס "איזון להגשמה"
קורס מוקלט

קורס מוקלט

בשנים האחרונות אנו עוברים תהליכי התעלות מואצים, הכוללים קפיצות אנרגטיות מאד משמעותיות וכתוצאה מכך רגישות הקליטה שלנו עולה והתוצאה קושי והתמודדויות מאתגרות. ההדרכה הורידה דרכי עוגנים משמעותיים אשר מאפשרים התפתחות מתוך קלות ופשטות.
בקורס הזה אני עומדת לשתף אתכם במתנה המדהימה הזו. למעשה נעבור תהליך שייסיע לנו לעבור תהליך משמעותי של חיבור לעצמנו, ולכלים אשר יסייעו לנו ליצור את השינוי בחיינו, הלכה למעשה.

לפרטים והרשמה לחץ >>
פירוט הנתיב להכשרה לזוגיות בריאה
הדרך שלך להתפתחות מתוך הזוגיות
קבלו את התכנים הקשורים לזוגיות בריאה בחיינו

קבלו את פוסטים, סרטונים, לייבים ותהליכים התואמים את נתיב לזוגיות בריאה.

מהן שלושת הטעויות החוזרות על עצמן ביצירת זוגיות מיטבית עבורנו, או בשיפור זוגיות קיימת. רובנו נופלים בהם, וכמה זה חשוב להבין איך להתנהל שם אחרת.
אם נבין איך השינוי המתחולל בעולמינו, ומשפיע על מערכות היחסים שלנו, נוכל לעשות משהו בנידון. לא עוד להתפתח מתוך קושי וחיכוך. הגיע הזמן ללמוד להתפתח מתוך הקלות…
אתמול התפנה לי זמן שקרה לו בטעות ופתאום גיליתי שנבהלתי מזה. לפתע החל לבעבע ממעמקים הלבד. שנים רבות נטשתי את עצמי במקרים האלו, ביקרתי, שפטתי, הקטנתי ונטשתי את החלקים הללו בתוכי. ניסיתי בכל דרך לא לתתלהם מקום בכוח, ממש נלחמתי לא להרגיש, עד שהבנתי…
לעיתים אנו חווים פרידה כואבת בחיינו, ששנים אחרי כן עדיין מלווה אותנו ברמת התת מודע. אנו אפילו לא מבינים עד כמה הנושא יכול להשפיע על מערכות היחסים הבאות שלנו, על האמון שאנו נותנים באנשים, עד הדרך שאני מתנהל בעולם ממקום שפחד הנטישה מנהל אותי.
שיחה על השינויים במערכות היחסים בתקופה זו ואיך ניתן לגדול מזה, פרידות וגירושים, זוגיות בריאה, קשיים ביחסים, גדילה, כלים ועוד.
כמה חשוב שנדע לדבר בשפת האהבה התואמת את בן הזוג שלנו. רוב האנשים מעניקים לבן זוגם באותה הדרך שבה הם אוהבים לקבל, ולא ממש קשובים לצרכים של בן הזוג מהם.
מתי?

תחילת המסלול תתואם אישית מול כל אחד ואחת.

היכן?

חלק מהמסלול יהיה בפגישות פיזיות, וחלקו דרך המחשב או הטלפון החכם.

כמה זה עולה לי?

פנו אלינו לבדיקת התאמה

משתפים מספרים על השלבים בנתיב הזוגיות
ענת כהן
ענת כהן

קורס זה סייע לי רבות בהשלמת הפאזל האישי שחלקים בו היו חסרים. קיבלתי בטחון רב להוציא את קולי לאור לתת את מתנתי לעולם… הכל כל כך התחבר לי בעקבות הכלים והתרגילים והתהליכים העוצמתיים,
שנתת ולימדת אותנו, והכוח של הקבוצה המדהימה שנהניתי מכל רגע להיות נוכחת.
בקורס זה נולדתי מחדש… ועברתי לידה מחודשת. ממליצה בחום על קורס זה לכולם.. ואף למטפלים ותיקים שכבר מטפלים …

אסתי לוי
אסתי לוי

הקסם שבך, הקול הקריסטלי שלך, הרגישות והענווה שניחנת בה, איפשרו את הגדילה והצמיחה ופריצת הגבולות של עצמנו. זה נותן לי פלטפורמה, ושימוש נכון ויעיל יותר בארגז הכלים הרחב שרכשתי עד כה.

השיטה והעברה שלך את החומר, נהדרת, טובה ונכונה.

אירית שקד
אירית שקד

"התחלתי ללמוד ולהרגיש איך חיים מתוך אמונה ויצירתיות ולא דרך הישרדות. התחלתי להוציא את מה שחיכה בתוכי שנים, ויחד איתו התחילה להשתחרר תחושת תסכול, שליוותה אותי ללא קשר למה שעשיתי – תחושה שהשליחות שלי הרבה יותר גדולה ממה שממשתי עד כה. אני מתקדמת בביטחון ובאופטימיות, משתמשת בתהליכים ובכלים הרבים שניתנו לי בקורס, כי את המנגינה הזו כבר אי אפשר להפסיק. תודה גלית על מה שאת, תודה להדרכה ."

יפעת שמש
יפעת שמש

"הסדנה הזו שהיא שילוב של תודעה וניקוי תודעה, והצליחה להביא אותי לרמות חדשות. הסדנה הזו איפשרה לי לצאת החוצה בבום… ומשם להתחיל שוב 🙂 מאז המון השתנה… יצאתי לעצמאות אמיתית בקריירה, הצלחתי לסמוך על עצמי ועל היקום יותר, גיליתי חיבור מרגיע לבריאה, והפנמתי מיום ליום את ההבנה שבאמת אני לא לבד…"

ענת פינטו
ענת פינטו

"אחת מהמתנות שקיבלתי בסדנה הן התיקשור הידיעה וההבנה. יומיים  חוויתיים, עוצמתיים, ומעצימים… צאקרת הגרון שלי נפתחה… ועוד אחת מהמתנות: התיקשור, הידיעה וההבנה. הרגשתי איך יכולתי להכיל דברים שקודם היה לי קשה, כמו לשחרר את חוסר הסבלנות שלי, אם משהו מעכב אותי. גם התקשורת הבין אישית מתפתחת למקומות טובים…."

סיביל זוארץ
סיביל זוארץ

"תרגילי הדמיון המודרך היו עוצמתיים וחווייתיים מאוד. תרגיל פירמידת הקריסטל משמש אותי ברמה יומיומית. חווינו המון. כמה תובנות, כמה תהליכים, כמה מסרים. מלאאאא אור ואהבה משאר המשתתפים. נוצרה אחדות יחודית וכנה שלא מוצאים בד"כ ביומיים. זו בהחלט סדנה יחודית שמלאה בערך. גלית בנדיבותה נותנת עוד ועוד ועוד. מלא הפתעות. באמת לא להסס למי שחושב ומתלבט."

מעיין מרטון
מעיין מרטון

"הסדנה ובכלל כל החניכות היוו עבורי מקפצות תודעתיות משמעותיות, ואני שמחה ומוקירת תודה על כך. קורים לי דברים מרגשים וחוצי גבולות, שמאז הסדנה התעצמו,  ואני בהחלט מרגישה שנולדתי מחדש למציאות חדשה לגמרי. אז תודה ואוהבת אותך"

קרן כהן
קרן כהן

"שמחה כל כך שהקשבת ללב ונרשמתי. מקווה שכמה שיותר אחים ואחיות יקרים ירשמו. פשוט רוצה מעומק הלב שתחוו את הקסם הזה ותצמחו ממנו והלאה… לאחר התהליך שיתפתי את חבריי בחוויות (ביקשתי לתעד בסלולרי שלי ). כשילדיי בני 13-7 צפו בי מלאת שמחה והתרגשות, או שחרור תרתי משמע …אמרו שמעולם לא ראו אותי ככה. זה רק על קצה המזלג. מדהים כמה …הכול מסונכרן ומדויק … מדהים כמה הסדנה הזו הכינה אותי לבאות תודה ויאללה חגיגה … כל הנרשמים לעתיד ואלה שכבר רשומים תיהנו"

רויטל אבשלום
רויטל אבשלום

"תודה על תהליך משנה חיים, החוויה הייתה עוצמתית – חזרתי בהיי ומאושרת עוד יותר ועוד יותר מאי פעם! איזה עוד טוב רוצה להגיע כדברייך..!! קמתי לבוקר-וואו!!! היה קסום ביותר לעבור איתך תהליכים בהם את עושה זאת בקלילות, בטבעיות, באותנטיות ומלא מלא כנות!!! היינו 30 איש, שלא מכירים (לפחות לא בגלגול הזה) והפכנו למשפחה ישר על ההתחלה!! היה וווווווואווווווווו"

במסלול גלית עומדת לחשוף בפנייך:
מלאו פרטים לבדוק התאמה
תודה על הרשמתך
בונוסים למצטרפים לנתיב הזוגיות
צופני האור ערכה
בונוסים בשווי 3,000 שח
הרשמה לנתיב הזוגיות

מלאו את הפרטים ותרשמו לנתיב!

תודה על הרשמתך
זקוקים לעזרה?
חייגו עכשיו

054-5614311

כתבו לנו

info@alchemy-university.co.il

לשליחת פנייה אלינו

על המנחה

מיילדת קוסמית ומובילת דרך לגילוי והגשמת השליחות. מומחית ליצירת תכנות תודעתי וליווי בתהליכי עומק רגשיים. מנחה חניכות משנות תודעה בתקשור ישיר בשילוב הפעלות תידריות.

מייסדת "המכללה האלכימית" ומפתחת שיטת "אלכימיה תודעתית" ליווי רגשי ושינוי תודעתי, המאפשרת מעבר לשלב הבא בחיים מתוך גילוי היכולות הייחודיות והאיכויות המועצמות שבאדם, בשילוב מודעות יישומית והפעלות קול תדריות. השיטה פותחה במשך 20 שנה ובעקבותיה אלפי אנשים מצאו את הדרך לחיות את חייהם מתוך מימוש וסיפוק.

Call Now Button