Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

מהות הטרנספורמציה מתוך לידה מחדש

שתפו באמצעות

מהות הטרנספורמציה מתוך לידה מחדש

אנו בתקופות ייחודיות מאד שבהן האנרגיות מתעצמות והטלטלות מתחזקות ובימים אלו זה חזק יותר מאי פעם. עידן האור שבו אנו חיים כעת מבקש ליצור שינוי עמוק בתוכנו. לא עוד התפתחות מתוך סבל וקושי, לא עוד קורבנות ומסכנות. הגדילה מתבקשת לבוא מתוך בגרות רוחנית !

שם, בין אמונות מגבילות ומשקעים בין דוריים וקארמאתיים (מגלגולים קודמים), נגלה שיש לנו את הכוח להיוולד מחדש, לשחרר את העצמי הישן ולהתחבר לגרסה הגבוהה של עצמנו. כך, במסע של טרנספורמציה ושחרור, נלמד להתמודד עם האוטומטים הישנים, שאינם משרתים אותנו יותר, ניצור נתיבים חדשים של אור ותקווה, ונגלה איך להפוך את החולשות שבנו לכוחות עצומים שיצרו את אותה טרנספורמציה בנו ובעולם סביבנו.

לאחר למעלה מ-20 שנה בעולם הרוח, שאני חוקרת, מתקדמת ומתפתחת, כל שנה בשערים של החגים יש לנו הזדמנות לעשות קפיצות מדרגה קוונטיות בהתפתחות שלנו ויצירת התפתחות מואצת.

אז ברוכים הבאים למסע הפנימי הכי חשוב בחיים שלכם.

מהו ההבדל בין שינוי לטרנספורמציה

חלק חשוב ביותר בתהליך האישי שלנו זה להתחיל ליצור את הטרנספורמציה בחיינו הלכה למעשה. רבים מאיתנו נתקעים לעיתים בתהליך ולא מצליחים לפרוץ את תקרת הזכוכית של החלקים המקטינים והמחלישים בתוכנו.

כמה חשוב שנדע לזהות את ההבדל בין שינוי לטרנספורמציה בכדי ליצור את פריצת הדרך לשלב הבא המבקש להיות בחיינו.

שינוי = לפתור את הבעיה

טרנספורמציה = לפתור את מה שיצר את הבעיה.

לדוגמא אם ניקח את נושא "מימוש השליחות שלי בחיים":

שינוי – הכוונה ללמוד הרבה קורסים שירחיבו לי את הידע, לרכוש עוד כלים ושיטות טיפול, ללמוד איך לשווק עצמי, לחפש עוד קהלי יעד וכו'

טרנספורמציה – זו האפשרות להבין למה מלכתחילה אני בתוך התקיעות הזו, להבין את המקור והשורש שגרם לי להיכנס למקום המצמצם את עצמי, הנמנע מלפרוץ, התוקע את היציאה שלי לקדמת הבמה. לרוב הדבר טמון באותו רובד רגשי שמנהל את חיינו בצורה לא מודעת.

ושם במקום בו אני מזהה את השורש, להתבונן על מה למדתי מההורים שלי? מה שמעתי על אחריות בילדות? כמה צמצמו וביקרו אותי? למה אני מתנהג כפי שאני מתנהג? ומהמקום הזה לגשת לשורש ולרפא אותו.

לרפא את הילדה שבי שלמדה שהיא לא מספיק שווה, שהיא צריכה לעבוד קשה כדי להוכיח שיש לה זכות קיום, שמפחדת להיכשל ולאכזב ואז מראש נמנעת. שאמא/אבא לא האמינו בה והקטינו והטילו בה ספק. ואז להטמיע שיטת חשיבה והתנהגות חדשים ומשם ליצור הרגלים חדשים ותהליך של טרנספורמציה, שמחזיק לאורך זמן.

ככה למעשה אנו מולידים עצמנו מחדש לעולם, שאותם מקומות ישנים כבר לא מנהלים אותנו יותר.

כיצד כפתורי הרגש משפיעים קשורים לשיעורי חיינו

לרבים מאיתנו נלחצים בתקופה זו הרבה "כפתורי רגש"אנו מופעלים רגשית בסיטואציות שונות – נעלבים, כועסים, נפגעים. כל כפתור רגשי אשר נלחץ מייצג שיעורי חיים משמעותיים שעוד לא הופנמו בתוכינו ואנו נדרשים ליצור בהם שינוי והפנמה.

לכן יש חשיבות רבה להבין מה עומד באמת מאחורי הסיטואציות שאנו פוגשים בחיים: החולי, הכאב, העלבון, הקושי…. להתבונן על הנעשה מתוך ערות ופרספקטיבה גבוה של רמת הנשמה.

מה הם באים לשקף עבורי בשיעורי חיי?

מה הלמידות המתבקשות?

מה אני אמורה לשנות בתפיסות חיי?

איך אני גודלת מזה?

השלב הראשון הוא שלב הפענוח והוא חלק מתהליך השינוי, להעלות את הנושא אל המודע ולהסכים להתבונן לאמת ישירות בעיניים. לא תמיד זה יהיה קל, לא תמיד זה כיף לראות את האמת ולהודות בה, אבל אין לנו אופציה יותר לטמון את ראשינו בחול.

השלב אחרי, הוא שלב היישום, איך אני מביאה את השינוי הלכה למעשה לחיי? איך אני חיה אותו ויוצרת אותו בתוכי? לשלב זה נדרש אומץ האומץ לחיות את האמת שלי במלואה, מבלי לחפף, מבלי לעגל פינות, מבלי להימנע משיעורי חיי.

לא תמיד נדע לעשות זאת לבד, לפעמים אנו מעורבבים כל כך ריגשית בדבר, שאין לנו את היכולת לראות את האמת מבעד לתעתוע. לשם כך אנו נעזרים באנשים נוספים: להתייעץ, לשקף, לפתוח ולהיעזר, בשליחי אור נוספים הצועדים עימנו בדרך והם יוכלו להאיר מאורם, על אותם מקומות חשוכים בתוכנו ולהראות לנו את המבקש לצאת. אני קוראת לזה "התפתחות מתוך שותפות", שזה עוד שלב שיסייע לנו ליצור את השינוי בחיינו

החלקים שבנו שמונעים את הטרנספורמציה מלקרות

במקור באתי מעולם המחשבים הקר והמנוכר, אני קוראת לזה "הגלגול הקודם", מתכנתת מרובעת ומקובעת, הייתי מאד סקפטית ולא האמנתי בכל עולם הרוח.

הקולות ליוו אותי כל הזמן ברקע: "אולי אני סתם ממציאה", "זה סתם שטויות וזה בסוף יתפוצץ לי בפרצוף", "מתי כבר יעלו עלי"… קולות הספק הדהדו בתוכי לאורך השנים.

לקולות האלו אני קוראת "חבלנים", שכל עוד נאמין לקולות וניתן להם תוקף אנו ניפול לתדר של הקורבן והוא אינו מאפשר לטרנספורמציה להתרחש. הדרך שאנו יכולים לפעול עם הקולות זה לבחור כל פעם אחרת. "אני לא בוחרת להאמין יותר לקולות" – וכל פעם מחדש לבחור להקשיב לידיעת הלב.

ממש ליצור סוג של תכנות מחדש של תפיסות חיינו, לבחור בתפיסה שמאפשרת לי לגדול ולהתפתח – אנו בוראים את מציאות חיינו וכמה חשוב שנדע להתמקד בחיוב.

חשיבות האמונה בתהליך

בכל אחד מאיתנו יש את הניצוץ האלוהי המעניק לנו את האמונה להתמודד עם כל מה שקורה, את הרצון להמשיך גם כשכל חלק אחר רוצה לוותר. זהו כוח המפתיע אותנו לפעמים, כאכן אנו נותנים לו תוקף,אנו יכולים לעשות דברים שלא חשבנו שאפשריים עבורנו. כוח שמעיד על אינסופיות האפשרויות, על אומץ לנוע, על יכולת להפוך חלומות למציאות. לכל אחד מאיתנו יש את הכוח לשנות, להשפיע, לבנות ולפרק. השאלה היא, מה אתם באמת רוצים לעשות עם הכוח הזה?

כי אם תחליטו להשקיע את האנרגיה הזו בטוב, אם תאמינו בעצמכם ובאנשים שסביבכם, אז תגלו שהכוח שבכם הוא לא רק כוח לשנות את עצמכם, אלא גם כוח לשנות את העולם.

המשימה שלקחנו על עצמינו, שליחי האור, מאתגרת היא ביותר, למרות ששכחנו מי אנחנו באמת, אנו נדרשים, למצוא את הכוח לנוע ולהתקדם בדרך אל מהותנו האמיתית, למרות הכול. ממש כמו לגשש באפילה, לנוע בלא ידוע ולהמשיך הלאה הפוך מכל מה שחינכו וגידלו אותנו במשך דורות. משימה מאתגרת ומתישה, הדורשת רמות אמונה אינסופיות.

ניתן "לגדל" אמונה יקרים, ואחד המטרות שלנו זה להפוך אותה לרמת של 'ידיעה". לא ידיעה בשכל, אלא ידיעה בכל הרובדים, ממש חוויה של הוויה היודעת שאמת הדבר !

כשאנו מצליחים להגיע לרמת ידיעה שכזו, החיבור לאלוהי שבאנו מתעצם, היכולות שמעבר נפתחת בנו ביתר שאת ואנו יכולים לנוע בשליחותנו במלוא העוצמה ולהתחיל להאמין לעצמנו – על האינטואיציה שמגיעה, על הדחפים המניעים קדימה לפוטנציאלים הגבוהים שבי.

לידה מחדש מתוך טרנספורמציה

כולנו עוברים עכשיו שלב של "לידה מחדש" – לידה לאני החדש שבי, גילוי של המהות האמיתית שבתוכי, מתחת לכל ההסתרות והמסיכות ששמנו על עצמנו. פרק חדש בספר הנשמה שלנו. לידה מחדש היא כמו לקחת נשימה עמוקה ולשחרר אותה לעולם, כאילו זה הדבר הראשון שאתם עושים. זו הזדמנות לפתוח דף חדש, להתחיל מהתחלה ולהתנסות בכל האפשרויות שהחיים מציעים.

לעיתים נעבור שלב של אבל על הישן שאנו משאירים מאחור, כאבי הלידה של הלידה החדשה. וחשוב לתת לזה להיות, להרגיש ולתת ללב לפעום את הכאב. זה שלב טבעי וחשוב שנסכים לעבור דרכו.

חלק מהדרך יהיה ממש להסכים למות לישן: לתפיסות המגבילות, לאוטומטים החוסמים, לאמונות המצמצמות, לכל המקומות המקטינים והמנמיכים ששנים ניהלו את חיינו בלי שנבין בכלל. ונתחיל לגלות אט אט את החדש.

לעיתים יש שלב ביניים, שהישן כבר לא רלוונטי והחדש עוד לא נוצר ואנו במעין שלב בין לבין שיכול להיות מאד מפחיד, מבלבל, מוזרחשוב לקחת נשימה עמוקה ולהמשיך לנוע בלא ידוע עד שנגלה מי אנחנו מהמקום החדש באמת.

לידה מחדש היא לא רק הזדמנות להתחדש, אלא גם חיוב להתחבר אל העצמיות הגדולה יותר שבך. זו הזדמנות לשחרר את כל ההגבלות והתקיעות, לקבל את החופש ולאפשר לנפש לנשום, לפתוח ולחקור באומץ את החדש.

כי ברגע שאנו מוכנים לקבל את הלידה החדשה הזו, אנו לא רק משחררים את עצמנו, אלא גם מעניקים לנשמה את הכוח להפוך לגרסה האולטימטיבית והמוחלטת שלה. זו לידה מחודשת, רגע של תודעה ושחרור, שיש לו את הכוח להפוך אותך לאור שאתה נוצרת להיות.

הגיע הזמן לחגוג את ההתחדשות של החיים והאפשרויות הבלתי מוגבלות שבפנינו.

סיכום: הטרנספורמציה כמסע אינסופי

אנו נמשיך להתמודד עם הפחדים והספקות, אך כאשר אנו יודעים שכוח השינוי נמצא בידינו, הדרך לטרנספורמציה אינה רחוקה. זהו מסע שלא נגמר, כי בכל פעם שאנו חושבים שהגענו, אנו מגלים שעוד דרך ארוכה ומרתקת ממתינה לנו. ובכך, אנו מוצאים את המשמעות, את השפע, ואת האור שבטרנספורמציה.

אם ברצונכם ליצור את אותה הטרנספורמציה בחייכם – מוזמנים להצטרף אלי לפעילויות השונות במכללה האלכימית, כל אחד בדרך התואמת עבורו. מוזמנים להירשם ולקבוע לכם שיחת דיוק אישית עם אחת מהמנטוריות במכללה ולגלות את השלב שאתם נמצאים בו בתהליך.

אהבתם? שתפו לחברים
בואו להגשים חלומות יחד
מצטרפים לקבוצת הוואצאפ החינמית "חלומות מתגשמים" ומתעדכנים ראשונים בכל התכנים/מיידעים/מדיטציות/סרטונים הכי חדשים שלנו
Call Now Button